+48.667.788.780

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZAWARTOŚĆ
Firma NAVEL dokłada wszelkich starań, aby informacje podane w niniejszym serwisie internetowym były aktualne i prawdziwe, nie ponosi jednak odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości w pojawiających się treściach, a Użytkownik korzysta z takich informacji na własne ryzyko.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA LINKI/ODSYŁACZE
Nasza oferta może zawierać odsyłacze do innych witryn internetowych, na treść których firma NAVEL  nie ma żadnego wpływu. Dlatego też firma NAVEL nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za zawartość tychże witryn. Za zawartość zlinkowanych stron odpowiada zawsze właściciel / redaktor danej witryny. Zlinkowane witryny internetowe zostały w momencie wstawienia odsyłacza sprawdzone na możliwe niezgodności z przepisami.

PRAWA AUTORSKIE
Właściciel tejże witryny, firma NAVEL korzysta wyłącznie z własnych dzieł (obrazy, teksty, muzyka, filmy), dzieł, w przypadku których firma NAVEL posiada licencje, lub dzieła, na które nie jest wymagana licencja. Dzieła prezentowane przez firmę NAVEL na tej witrynie podlegają ustawie o prawach autorskich.
Dzieła osób trzecich są jako takie specjalnie oznaczone. Powielanie, zmienianie i rozpowszechnianie dzieł będących autorstwem firmy NAVEL jest bez zgody autora wzbronione.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH - CIASTECZKA
W monencie pozostawienia na stronach navel.com.pl danych osobowych (nazwisko, adres, mail) odwiedzający zgadza się na wykorzystanie w/w danych w celach informacyjnych (np. biuletyn). Firma NAVEL zbiera czasami anonimowe informacje dotyczące aktywności Użytkowników na stronie navel.com.pl. Adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji (pozwala to na przykład określić region z którego następuje połączenie). Wszystkie opisane czynności dążą do zapewniania lepszej obsługi Klientów.

Korzystanie z niniejszego serwisu internetowego oznacza, że Użytkownik przeczytał i zrozumiał wspominane na tej stronie warunki oraz że je akceptuje.

Wykorzystywanie informacji kontaktowych zawartych w tekscie polityki prywatności przez osoby trzecie do przesyłania w jakiejkolwiek formie nie zamówionych materiałów reklamowych czy też informacyjnych jest wzbronione. Firma NAVEL zastrzega sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku zaistnienia w/w sytuacji, lub też w sytuacji nieporządanego otrzymywania jakichkolwiek informacji (w tym reklamowych) , poprzez n.p. SPAM MAIL.


INFORMACJA:
Niniejsza strona navel.com.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Podziel się na FacebookuPodziel się na Google PlusPodziel się na Twitterze